Громада храму святого Димитрія Солунського радо запрошує молодят об’єднатися у єдине ціле через Таїнство православного Вінчання. Надзвичайно тепла і затишна атмосфера намоленого дерев’яного храму з пишним бароковим убранством і чарівна паркова територія храмового комплексу є ідеальним місцем для створення нової родини та отримання на це Божого благословення. Настоятель храму тепло зустріне вас і щиро молитиметься за ваш шлюб, а професійний хор і весільний передзвін на справжніх церковних дзвонах, додадуть атмосферу радості й урочистості, адже стається чудо: перед Богом з’єднуються дві людини – чоловік та жінка – і стають єдиним цілим.

Вінчання (Шлюб) є Таїнство, в якому наречений і наречена, при добровільній обіцянці вірності одне одному перед священиком і Церквою, благословляються на подружнє співжиття на зразок союзу Христа з Церквою, і їм випрошується і подається благодать Божа для взаємної допомоги й чистої однодушності, і для благословенного народження та християнського виховання дітей. Саме цю важливу подію у родинному житті ви можете здійснити в Свято-Димитрівському храмі.

 KIV2628

У нашому храмі вже багато молодих та старшого віку християн об'єдналися у єдине ціле, а потім знову повернулися, щоб охрестити своїх, народжених у шлюбі, діточок. А багато хто з молодят стали постійними парафіянами нашого храму й почали вести духовний спосіб життя.

291

Після вінчання, ви матимете змогу зробити на території етнографічного комплексу «Українське село» такі фотознімки, які не будуть залишати байдужими ні вас, ні ваших друзів, протягом усього вашого благословенного Богом життя. А можливість не тільки взяти церковний шлюб, але й одразу відсвяткувати весілля біля церкви, на відпочинковій території «Українського села», зробить день вашого єднання незабутнім.

Таїнство Вінчання здійснюється по понеділках, середах, п'ятницях та неділях за попередньою домовленістю зі священиком. Кожне Вінчання відбувається індивідуально у зручний для вірян час (між 10:00 та 16:00).

 KIV2623

Для Вінчання необхідно мати:

1. Ікони вінчальні – (Спаситель і Богородиця).

2. Рушники для ікон – 2 шт.

3. Рушник під ноги – 1 шт.

4. Рушник пов'язувати руки – 1 шт.

5. Хусточки малі (розміром з носовички) – 4 шт.

6. Обручки.

7. Вінчальні свічки.

8. Вино (червоне сухе, напівсухе) – 1 пл.

Ікони та вінчальні свічки можна придбати у храмі.

Духовна підготовка до Вінчання – Сповідь і Причастя:

Як і до кожного церковного таїнства, найкращою і найнеобхіднішою підготовкою до Таїнства Вінчання є піст та молитва. За традицією, молоді за тиждень до вінчання приходять до храму, щоб висповідатися та причаститися Святих Христових Таїн (як підготуватися до сповіді і причастя вам розповість священик).

Тож, перед Вінчанням необхідно підготуватися через Сповідь і Св. Причастя. Як це зробити, читайте в розділі ТАЇНСТВО ПОКАЯННЯ (СПОВІДІ) і в розділі ТАЇНСТВО ПРИЧАСТЯ.  

Молитви перед Причастям читайте в розділі Послідування до Св. Причастя та Молитви перед Св. Причастям.

 

Отже, перед Вінчанням нареченим необхідно:

1. Прийняти Таїнства Сповіді (Покаяння) і Причастя.

2. Молоді і свідки повинні мати на собі хрестики.

3. Необхідно прийти завчасно на Вінчання (на 15 хвилин раніше).

Дозволяються відео - і фотозйомка в храмі та фотосесія в «Українському селі».

0560

Оплата:  пожертва на храм і на віддяку хору та дзвонарю – 1500грн в неділю; 2000 грн в інші дні тижня.

Вінчаючись у нас, Ви отримуєте право безоплатно зробити свою власну весільну фотосесію на території музею "Українське село", яка коштує в музеї 400 грн. Тобто, Ви економите 400 грн!

Відеоролики деяких весіль у стилі "Етно", проведених в "Українському селі".

Якщо Ви бажаєте замовити професійну фото - або відеозйомку, ми можемо Вам запропонувати послуги нашого талановитого фотографа Андрія Мелька (тел. 067 656-24-12). Переглянути зразки його роботи можна тут – сайт "Файне кіно".

Ви також маєте можливість відсвяткувати Вінчання в етнографічному комплексі "Українське село", у якому й знаходиться храм святого Димитрія. Великий вибір відпочинкових місць, від мангальних комплексів на 6 осіб і до трапезної на 120 осіб, від власноручного приготування страв на вогні до ресторанного обслуговування у колибі "Поїхали!", дасть вам можливість задовольнити ваші індивідуальні вимоги і побажання. Про це докладніше читайте на сайті комплексу www.etno-selo.com.ua

 

ЗАПИСАТИСЯ на вінчання ви можете, зателефонувавши настоятелю храму отцю Богдану за телефоном:

050 414-20-25

 

Також читайте:

– "Що потрібно для Вінчання"

– "Весілля в етностилі"

– "Етновесілля"

Молитви перед Причастям читайте в розділі Послідування до Св. Причастя та Молитви перед Св. Причастям.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Administrator 26.02.2019, 17:01
Радо відповімо Вам на ваші запитання і відповіді щодо обряду Вінчання!