Записатись на Хрещення в Свято-Димитрівському храмі:
050-414-20-25 (отець Богдан)

Таїнство Хрещення здійснюється у будь-який день року за попередньою домовленістю зі священиком. Кожне Хрещення в нашому храмі відбувається ІНДИВІДУАЛЬНО у зручний для Вас час. Хрещення у дні відправи Божественної Літургії (неділі і свята) можливе після закінчення служби, тобто з 12:30, в усі інші дні (понеділок - субота) – у будь-який зручний для Вас час (зазвичай, між 10:00 та 16:00).

Для Хрещення необхідно мати:

1. Хрестик, натільний на ланцюжку або мотузочці (з будь-якого матеріалу).

2. Крижму – спеціальне біле бавовняне полотно. (Крижму нашого виробництва з вишитими хрестами та логотипом храму можна придбати у нашій церковній лавці за 300 грн. - дивитися зображення).

3. Ікону Ангела Охоронця (маємо великий вибір ікон Ангелів Охоронців, які можна придбати у церковній лавці. Якщо Ви забажаєте подарувати особисту ікону, то у Вас є можливість замовити унікальну Мірну (ростову) ікону вирізьблену на дереві).

4. Хрещених батьків – мають бути присутні на обряді (обов'язково хрещені, православні і між собою не одружені).

Оплата – добровільна пожертва. 

На Хрещення можуть бути присутніми:

1. Рідні батьки (мама тільки по закінченні 40-денного жіночого очищення після пологів. Якщо Хрещення відбувається раніше 40-денного віку дитини, то мама перебуває у притворі за порогом відчинених церковних дверей – вона все бачить і чує, а в кінці обряду проводиться над нею чин вводин у храм).

2. Хрещені батьки (охрещені, православного віросповідання й такі, що не перебувають між собою у шлюбі).

3. На Таїнстві можуть бути присутні усі охочі, кого Ви запросите (рідні, друзі, знайомі. Наш храм вільно вміщує 150 осіб).

Поради батькам:

– похресника слід вдягати так, щоб можна було легко оголити груди і стопи;

– у холодну пору року, одяг в якому Ви хочете, щоб хрестилася дитинка вдягайте вдома, щоб хрещені батьки зняли теплий верхній одяг і дитинка вже була урочисто вдягнена;

– рідні та хрещені батьки повинні мати на собі хрестики, власне як і всі християни;

– на Хрещення необхідно прийти завчасно (на 15 хвилин раніше);

– фото-та відеозйомка дозволяються.

Неприпустиме друге (повторне) Хрещення, а також не можна, щоб хрещеними батьками для однієї дитини були чоловік і жінка в шлюбі між собою або наречені, що збираються у майбутньому одружитися.

Записатися на хрещення Ви можете, зателефонувавши настоятелю храму отцю Богдану за телефоном:

050 414-20-25

Ми пропонуємо Вам унікальну можливість (вперше в українських церквах) отримати відеозапис вашого Хрещення з трьох стаціонарних відеокамер високої (HD) якості за доступною ціною - всього 350 грн. Для замовлення відео попереджайте перед самим початком Хрещення (при реєстрації обряду) і приносьте з собою USB накопичувач (флешку) ємністю від 4ГБ. Ви отримаєте відеоматеріал одразу після Хрещення з якого зможете зробити будь-який фільм.

Приклад Відеозапису таїнства Хрещення з трьох стаціонарних камер високої якості:

Проте, фото - та відеозйомка з власною технікою дозволяються без жодних обмежень. Якщо Ви бажаєте замовити персональну професійну фото - або відеозйомку, ми можемо Вам запропонувати послуги нашого талановитого фотографа Андрія Мелька (тел. 067 656-24-12). Переглянути зразки його роботи можна тут – сайт "Файне кіно".

Ви, також, маєте можливість відсвяткувати Хрещення в Етнографічному комплексі "Українське село", у якому й знаходиться храм Святого Димитрія. Великий вибір відпочинкових місць, від мангальних комплексів на 6 осіб і до трапезної на 120 осіб, від власноручного приготування страв на вогні до ресторанного обслуговування у колибиі "Поїхали!", дасть вам можливість задовольнити ваші індивідуальні вимоги й побажання. Про це докладніше читайте на сайті комплексу www.etno-selo.com.ua 

Читайте ще про таїнство Хрещення в нашому храмі:

– "Опис хрещення у нашому храмі"

– "Хрещення (Таїнство хрещення) у запитаннях та відповідях"

– "Мірна (ростова) іменна ікона - виготовлення на замовлення"

Світлини з хрещень в нашому храмі:

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити