Дзвіниця храму святого Димитрія Солунського оснащена 9-ма дзвонами вагою від 100 кг (Благовіст) і до 5 кг. Дзвони були вилиті на замовлення нашої громади у Нововолинському Сталеливарному Заводі, де під головуванням директора Володимира Лапія, зберегли і відродили традицію старої волинської дзвоно-ливарної майстерності.

 

 

 

 

На головному дзвоні, який називається "Благовіст" вилитий надпис: "Во славу Божу - родина Володимира Бондаренка", який буде завжди нагадувати про тих чиїми зусиллями був побудований храм і увесь храмовий комплекс.

 

 

 

Встановлені дзвони напередодні ієрейського освячення храму, що відбулося 12 травня 2007 року Божого. У встановлені і настройки дзвонів приймав участь один з найкращих дзвонарів сучасної України Роман Захарченко.

 

Настоятель храму отець Богдан провіз ці дзвони від Нововолинська до Бузової через Берестечко, щоб вони побували на Козацьких Могилах у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі, де наші пращури козаки до останньої краплини крові захищали свою Віру і Батьківщину і, цим самим, гартували український патріотичний дух.

 

 

Нехай кожний удар у ці дзвони нагадують нам про головне: про Бога, Який кличе нас до Себе і про тих хто поклав своє життя з-за ради Христа і свого народу!

Зібрано громадою для Української Армії:
2 087 918 грн.

Температура в храмі +20С

 

Розклад роботи:
Храм відчинено у суботу, неділю та святкові дні з 9:15 до 16:30
Розклад служб:    
Сповідь в дні служіння Літургії о 9:15

 

Неділя 19 лютого

Літургія о 10:00

Неділя м'ясопусна, про Страшний суд.

Прп. Варсанофія Великого (Vi)

 

Неділя 26 лютого

Літургія о 10:00

Неділя сиропусна, прощена. Спомин Адамового вигнання з раю.

Прпп. Зої і Фотинії (Світлани) (V)

Заговини на Великий піст

 

Понеділок 27 лютого

Великий покаянний канон о 17:00

Рівноап. Кирила, учителя слов'янського (869)

Початок Великого посту

 

Середа 1 березня

Великий покаянний канон о 17:00

Мч. Памфіла (307)

© Парафія св. вмч. Димитрія Солунського, УПЦ-КП (2009-2017)