Дзвіниця храму святого Димитрія Солунського оснащена 9-ма дзвонами вагою від 100 кг (Благовіст) і до 5 кг. Дзвони були вилиті на замовлення нашої громади у Нововолинському Сталеливарному Заводі, де під головуванням директора Володимира Лапія, зберегли і відродили традицію старої волинської дзвоно-ливарної майстерності.

 

 

 

 

На головному дзвоні, який називається "Благовіст" вилитий надпис: "Во славу Божу - родина Володимира Бондаренка", який буде завжди нагадувати про тих чиїми зусиллями був побудований храм і увесь храмовий комплекс.

 

 

 

Встановлені дзвони напередодні ієрейського освячення храму, що відбулося 12 травня 2007 року Божого. У встановлені і настройки дзвонів приймав участь один з найкращих дзвонарів сучасної України Роман Захарченко.

 

Настоятель храму отець Богдан провіз ці дзвони від Нововолинська до Бузової через Берестечко, щоб вони побували на Козацьких Могилах у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі, де наші пращури козаки до останньої краплини крові захищали свою Віру і Батьківщину і, цим самим, гартували український патріотичний дух.

 

 

Нехай кожний удар у ці дзвони нагадують нам про головне: про Бога, Який кличе нас до Себе і про тих хто поклав своє життя з-за ради Христа і свого народу!