Дзвіниця храму святого Димитрія Солунського оснащена 9-ма дзвонами вагою від 100 кг (Благовіст) і до 5 кг. Дзвони були вилиті на замовлення нашої громади у Нововолинському Сталеливарному Заводі, де під головуванням директора Володимира Лапія, зберегли і відродили традицію старої волинської дзвоно-ливарної майстерності.

 

 

 

 

На головному дзвоні, який називається "Благовіст" вилитий надпис: "Во славу Божу - родина Володимира Бондаренка", який буде завжди нагадувати про тих чиїми зусиллями був побудований храм і увесь храмовий комплекс.

 

 

 

Встановлені дзвони напередодні ієрейського освячення храму, що відбулося 12 травня 2007 року Божого. У встановлені і настройки дзвонів приймав участь один з найкращих дзвонарів сучасної України Роман Захарченко.

 

Настоятель храму отець Богдан провіз ці дзвони від Нововолинська до Бузової через Берестечко, щоб вони побували на Козацьких Могилах у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі, де наші пращури козаки до останньої краплини крові захищали свою Віру і Батьківщину і, цим самим, гартували український патріотичний дух.

 

 

Нехай кожний удар у ці дзвони нагадують нам про головне: про Бога, Який кличе нас до Себе і про тих хто поклав своє життя з-за ради Христа і свого народу!

Зібрано громадою для Української Армії:
2 111 156 грн.

 

Розклад роботи:
Храм відчинено у суботу, неділю та святкові дні з 9:15 до 16:30
Розклад служб:    
Сповідь в дні служіння Літургії о 9:15

  

Неділя 30 квітня

Літургія о 10:00

3-тя неділя після Пасхи, свв. жінок-мироносиць.

 

Неділя 7 травня

Літургія о 10:00

4-та неділя після Пасхи, про розслабленого.

© Парафія св. вмч. Димитрія Солунського, УПЦ-КП (2009-2017)