Громада храму святого великомученика Димитрія Солунського відсвяткувала Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

 

Святкове богослужіння у храмі очолив настоятель храму митрофорний протоієрей Богдан Тимошенко. Духовний і радісний настрій забезпечив прекрасний професійний спів церковного хору, який зібрався у своєму повному складі. Близько 300-т вірян, прийшовши на святкове богослужіння, привітали свого новонародженого Спасителя, серед яких 30 діточок і близько десятка дорослих причастилися Святих Таїн Христових. В кінці Служби Божої отець Богдан зачитав Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату – Патріарха Філарета до усього українського народу, а опісля, виголосив проповідь про важливість факту Різдва Христового у житті усього людства і кожної людини зокрема.

 

 

Приложившись до ікон Різдва Христового і св. Димитрія Солунського з його святими мощами та поцілувавши хреста, громада вийшла на церковний ганок, на якому побачила і почула Різдвяний Вертеп – театральне дійство про народження Богомладенця, який був виконаний зусиллями парафіяльної школи і церковного хору.

 

 

 

 

На завершення уся громада і гості етно-комплексу «Українське село» разом заколядували відомими народними колядками, чим і створили собі веселий Різдвяний настрій на увесь наступний рік.

 

 

 

 

Настоятель храму отець Богдан Тимошенко вітає усіх парафіян, відвідувачів Українського села і читачів сайту зі світлим святом Різдва Христового і бажає різдвяного миру й радості усім, хто вірить у новонародженого Ісуса, як у свого Бога і Спасителя!

 

Переглянути усі фото - Фотогалерея - Різдво 2012