Ось сини Ізраїлеві за числом їх, глави родин, тисячоначальники і стоначальники й управителі, які за відділеннями служили цареві в усіх справах, приходячи і відходячи кожного місяця, в усі місяці року. У кожному відділенні було їх по двадцять чотири тисячі. 2Над першим відділенням, у першому місяці, начальствував Іашовам, син Завдиїла; у його відділенні було двадцять чотири тисячі; Звін був із синів Фареса, головний над усіма воєначальниками у перший місяць. 4Над відділенням другого місяця був Додай ахохиянин; у відділенні його був і князь Миклоф, і в його відділенні було двадцять чотири тисячі. 5Третій головний воєначальник, для третього місяця, Ванея, син Іодая, священика, і в його відділенні було двадцять чотири тисячі: 6цей Ванея – один із тридцяти хоробрих і начальник над ними, і в його відділенні знаходився Аммизавад, син його. 7Четвертий, для четвертого місяця, був Асаїл, брат Іоава, і після нього Завадія, син його, і в його відділенні двадцять чотири тисячі. 8П’ятий, для п’ятого місяця, князь Шамгуф ізрахитянин, і в його відділенні двадцять чотири тисячі. 9Шостий, для шостого місяця, Іра, син Іккеша, фекоянин, і в його відділенні двадцять чотири тисячі. 10Сьомий, для сьомого місяця, Хелец пелонитянин, із синів Єфремових, і в його відділенні двадцять чотири тисячі. 11Восьмий, для восьмого місяця, Совохай хушатянин, із племені Зари, і в його відділенні двадцять чотири тисячі. 12Дев’ятий, для дев’ятого місяця, Авиєзер анафофянин, із синів Веніамінових, і в його відділенні двадцять чотири тисячі. 13Десятий, для десятого місяця, Магарай нетофафянин, із племені Зари, і в його відділенні двадцять чотири тисячі. 14Одинадцятий, для одинадцятого місяця, Ванея пирафонянин, із синів Єфремових, і в його відділенні двадцять чотири тисячі. 15Дванадцятий, для дванадцятого місяця, Хелдай нетофафянин, з нащадків Гофониїла, і в його відділенні двадцять чотири тисячі.
16А над колінами Ізраїлевими, – у рувимлян головним начальником був Єлиєзер, син Зихри; у Симеона – Сафатія, син Маахи; 17у Левія – Хашавія, син Кемуїла; в Аарона – Садок; 18в Іуди – Елиав, із братів Давида; у Іссахара – Омрі, син Михаїла; 19у Завулона–Ішмаія, син Овадії; у Неффалима – Ієримоф, син Азриїла; 20у синів Єфремових – Осія, син Азазії; у половини коліна Манассіїного – Іоїль, син Федаії; 21у половини коліна Манассії в Галааді – Іддо, син Захарії; у Веніаміна – Іаасиїл, син Авенира; 22у Дана – Азариїл, син Ієрохама. Ось вожді колін Ізраїлевих. 23Давид не робив переліку тих, які були від двадцяти років і нижче, тому що Господь сказав, що Він примножить Ізраїля, як зірки небесні. 24Іоав, син Саруї, почав робити перелік, але не скінчив. І був за це гнів Божий на Ізраїля, і не ввійшов той перелік у літопис царя Давида.
25Над скарбами царськими був Азмавеф, син Адиїлів, а над запасами в полі, у містах, і в селах, і у вежах – Іонафан, син Уззії; 26над тими, що займаються польовими роботами, землеробством – Езрій, син Хелува; 27над виноградниками – Шимей з Рами, а над запасами вина у виноградниках – Завдій із Шефама; 28над оливами і смоковницями в долині – Баал Ханаан гедеритянин, а над запасами деревинної олії – Іоас; 29над великою худобою, що паслася в Шароні, – Шитрай шаронянин, а над худобою в долинах – Шафат, син Адлая; 30над верблюдами – Овил ісмаїльтянин; над ослицями – Ієхдія меронифянин; 31над дрібною худобою – Іазиз агаритянин. Усі ці були начальниками над майном, що було в царя Давида.
32Іонафан, дядько Давидів, був радником, чоловік розумний і писар; Ієхиїл, син Хахмоніїв, був при синах царя; 33Ахитофел був радником царя; Хусій архитянин – другом царя; 34після ж Ахитофела Іодай, син Ванеї, та Авиафар, а Іоав був воєначальником у царя.