2 вересня 2012 року Божого в храмі святого Димитрія Солунського відбувся молебень перед навчанням дітей – дошкільнят, учнів та студентів. Отримати благословення Боже на навчання прийшло декілька десятків дітей парафіян храму. Отець Богдан відслуживши молебень і благословивши дітей виголосив дітям проповідь про важливість навчання і пізнання добрих істин у їхньому юному віці. Після окроплення усіх дітей і парафіян свяченою водою фундатор храму Володимир Бондаренко подарував усім діткам книжку «Дорожня грамота» разом з іконками.

 

 

 

У цей же день відбувся День відкритих дверей у Недільній школі, що існує при громаді. Після вступної і офіційної частини, яку провела директор школи Юлія Жданович вихованці школи власними зусиллями і вмінням провели шість майстер-класів для усіх присутніх.

 

Громада запрошує усіх дітей віком від 5 до 15 років до Недільної школи, у якій вивчається Закон Божий, Святе Письмо та інші Божі істини, та прививається любов свого рідного-українського через навчання різноманітним мистецьким і промисловим майстерствам.

З приводу запису до школи і якщо у вас виникли якісь питання звертайтеся до Юлії Миколаївни Жданович - (099) 236-59-65

 

Дивіться усі фото з заходу - Молебень перед навчанням 2012

 

Читайте: Парафіяльна школа