Таїнства Хрещення і Миропомазання здійснюються у будь-який день року за попередньою домовленістю зі священиком. Кожне Хрещення в нашому храмі відбувається ІНДИВІДУАЛЬНО у зручний для віруючих час (зазвичай, між 10:00 та 16:00).

Для Хрещення необхідно мати:

1. Хрестик, натільний на ланцюжку або мотузочці.

2. Крижму (спеціальне біле бавовняне полотно з вишитими хрестами та логотипом храму – можна придбати у нашій церковній лавці за 250 грн. - дивитися зображення).

3. Ікону Ангела Охоронця або ж іменну – можна придбати у церковній лавці. Якщо Ви забажаєте подарувати особисту ікону, то у Вас є можливість замовити унікальну Мірну (ростову) ікону вирізьблену на дереві.

4. Хрещені батьки – мають бути присутні на обряді (обов'язково хрещені, православні і між собою не одружені).

 

На Хрещення приходять:

1. Рідні батьки (мати тільки по закінченні 40-денного жіночого очищення після народження дитини).

2. Хрещені батьки (охрещені, православного віросповідання й такі, що не перебувають між собою у шлюбі).

3. На Таїнстві можуть бути присутні усі охочі (рідні, друзі, знайомі).

 

Поради:

- похресника слід вдягати так, щоб можна було легко оголити груди і стопи;

- рідні та хрещені батьки повинні мати на собі хрестики;

- на Хрещення необхідно прийти завчасно (на 15 хвилин раніше);

- фото - та відеозйомка дозволяються.

 

Неприпустиме друге (повторне) Хрещення, а також не можна, щоб хрещеними батьками для однієї дитини були чоловік і жінка в шлюбі між собою або наречені, що збираються у майбутньому одружитися.

 

Оплата – добровільна пожертва.

 

Записатися на хрещення Ви можете, зателефонувавши настоятелю храму отцю Богдану за телефоном:

050 414-20-25

 

Ми пропонуємо Вам унікальну можливість отримати відеозапис вашого Хрещення з трьох стаціонарних відеокамер високої (HD) якості за доступною ціною - всього 300 грн. Для замовлення відео повідомляйте настоятеля отця Богдана перед самим початком Хрещення, при реєстрації обряду, і приносьте з собою USB накопичувач (флешку) ємністю від 4ГБ. Ви отримаєте відеоматеріал одразу після Хрещення.

Відеозапис таїнства Хрещення з трьох стаціонарних камер високої якості:

 

Проте, фото - та відеозйомка з власною технікою дозволяються без жодних обмежень. Якщо Ви бажаєте замовити персональну професійну фото - або відеозйомку, ми можемо Вам запропонувати послуги нашого талановитого фотографа Андрія Мелька (тел. 067 656-24-12). Переглянути зразки його роботи можна тут – сайт "Файне кіно".

Ви, також, маєте можливість відсвяткувати Хрещення в етнографічному комплексі "Українське село", у якому й знаходиться храм Святого Димитрія. Великий вибір відпочинкових місць, від мангальних комплексів на 6 осіб і до трапезної на 120 осіб, від власноручного приготування страв на вогні до ресторанного обслуговування у колибиі "Поїхали!", дасть вам можливість задовольнити ваші індивідуальні вимоги й побажання. Про це докладніше читайте на сайті комплексу www.etno-selo.com.ua

 

Читайте ще:

"Опис хрещення у нашому храмі"

"Хрещення (Таїнство хрещення) у запитаннях та відповідях"

"Мірна (ростова) іменна ікона - виготовлення на замовлення"