19 січня 2013 року Божого парафія святого Димитрія Солунського, що в “Українському селі”, відсвяткувала велике свято Церкви Христової – Богоявлення (Хрещення Господнє). Переповнений храм показав лише невелику частину прихожан, що прийшли на це свято.

 

 

 

Парафіяльним “Йорданом” стало музейне озеро біля храму, де настоятель прот. Богдан Тимошенко, разом з усіма присутніми парафіянами, молилися до Бога за послання Духа Святого на освячення води. Велике освячення води здійснилося біля традиційного в Україні крижаного хреста в присутності 600та християн, які з нетерпінням чекали на момент освячення, щоб спожити Святу Воду, обмитися нею та й зануритися у хрещенську ополонку.

Після освячення всіх вод і самих людей понад 300 осіб, від малого до старого, занурилися у хрещенській крижаній воді, щоби згадати своє хрещення, у якому вмираєш для грішного і народжуєшся для вічного.  Ця кількість стала для парафії та “Українського села” рекордною, адже у 2011 році, всього 16  душ занурилися, а в 2012 – 120 осіб.

Всім “моржам” надали чудові умови переодягання у теплому приміщенні та пригостили чарчиною хмільного напою з гуральні “Українського села”.

Вітаємо усіх з цим чудовим святом! Христос охрестився - в ріці Йордані!