Дорогі брати і сестри, щиросердечно запрошуємо Вас на святкування одного з найбільших церковних свят - Різдва Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа! Ця подія, що сталася понад два тисячоліття тому, сколихнула і назавжди змінила весь світ, подарувавши людству і кожному, хто прийме новонародженого Ісусика за свого Бога і Спасителя, вічне життя і спасіння.

- У Святвечір, 6 січня о 17:00, у храмі Св. Димитрія Солунського відбудеться святкове різдвяне вечірнє богослужіння зі співом колядок. Саме після молитви слід сідати за Свят-вечірній стіл.

- У день самого свята, 7 січня о 10:00, розпочнеться святкова Служба Божа, після якої об 11:30 розпочнеться театральне вертепне дійство з різдвяними колядуваннями й віншуваннями на якому вся громада разом виконує колядки, а дітки недільної школи віншуваннями бажають добра усім присутнім.

 

В дні святкування Рідва Христового запрошуємо відвідати наш Вертеп у якому зображена сцена Рідва Христового. Вертеп знаходиться за храмом і відчинений протягом цілого року. У Вертепі знаходиться Вифлеємська ікона Божої матері, яка привезена з Вифлеєму - це єдиний вид Богородичної ікони у якій Матір Божа усміхається! У керамічному піщаному підсвічнику у формі вифлеємської зірки буде горіти Вифлеємський вогнь миру, який можна буде в лампадці принести собі додому на Свят-вечірній стіл і на день Різдва Христового.

Христос рождається - зустрічаймо Його!

Зібрано громадою для Української Армії:
2 087 918 грн.

Температура в храмі +20С

 

Розклад роботи:
Храм відчинено у суботу, неділю та святкові дні з 9:15 до 16:30
Розклад служб:    
Сповідь в дні служіння Літургії о 9:15

 

Неділя 19 лютого

Літургія о 10:00

Неділя м'ясопусна, про Страшний суд.

Прп. Варсанофія Великого (Vi)

 

Неділя 26 лютого

Літургія о 10:00

Неділя сиропусна, прощена. Спомин Адамового вигнання з раю.

Прпп. Зої і Фотинії (Світлани) (V)

Заговини на Великий піст

 

Понеділок 27 лютого

Великий покаянний канон о 17:00

Рівноап. Кирила, учителя слов'янського (869)

Початок Великого посту

 

Середа 1 березня

Великий покаянний канон о 17:00

Мч. Памфіла (307)

© Парафія св. вмч. Димитрія Солунського, УПЦ-КП (2009-2017)