Дорогі брати і сестри, щиросердечно запрошуємо Вас на святкування одного з найбільших церковних свят - Різдва Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа! Ця подія, що сталася понад два тисячоліття тому, сколихнула і назавжди змінила весь світ, подарувавши людству і кожному, хто прийме новонародженого Ісусика за свого Бога і Спасителя, вічне життя і спасіння.

- У Святвечір, 6 січня о 17:00, у храмі Св. Димитрія Солунського відбудеться святкове різдвяне вечірнє богослужіння зі співом колядок. Саме після молитви слід сідати за Свят-вечірній стіл.

- У день самого свята, 7 січня о 10:00, розпочнеться святкова Служба Божа, після якої об 11:30 розпочнеться театральне вертепне дійство з різдвяними колядуваннями й віншуваннями на якому вся громада разом виконує колядки, а дітки недільної школи віншуваннями бажають добра усім присутнім.

 

В дні святкування Рідва Христового запрошуємо відвідати наш Вертеп у якому зображена сцена Рідва Христового. Вертеп знаходиться за храмом і відчинений протягом цілого року. У Вертепі знаходиться Вифлеємська ікона Божої матері, яка привезена з Вифлеєму - це єдиний вид Богородичної ікони у якій Матір Божа усміхається! У керамічному піщаному підсвічнику у формі вифлеємської зірки буде горіти Вифлеємський вогнь миру, який можна буде в лампадці принести собі додому на Свят-вечірній стіл і на день Різдва Христового.

Христос рождається - зустрічаймо Його!

Зібрано громадою для Української Армії:
2 111 156 грн.

 

Розклад роботи:
Храм відчинено у суботу, неділю та святкові дні з 9:15 до 16:30
Розклад служб:    
Сповідь в дні служіння Літургії о 9:15

  

Неділя 30 квітня

Літургія о 10:00

3-тя неділя після Пасхи, свв. жінок-мироносиць.

 

Неділя 7 травня

Літургія о 10:00

4-та неділя після Пасхи, про розслабленого.

© Парафія св. вмч. Димитрія Солунського, УПЦ-КП (2009-2017)