Радісна й важлива інформація для всіх парафіян Храм св. вмч. Димитрія Солунського і гостей Етнографічний комплекс "Українське село"!

З Великодньою радістю повідомляю, що нарешті ми зможемо бачитися один з одним за богослужінням і, дивлячись у живі, а не скляні очі моніторів, промовляти радісне «Христос воскрес!».

Починаючи з 17 травня богослужіння в нашому храмі проходитимуть за участю парафіян, але з деякими обмеженнями, які діятимуть впродовж карантину:

– на богослужінні в храмі зможуть бути присутні одночасно до 10 ОСІБ, а інші, хто прийдуть, будуть молитися на свіжому лісовому повітрі та чути все богослужіння через систему озвучування, яка є в нашому храмі. Серед парафіян вітається чергування їхньої присутності у самому храмі і на церковному подвір’ї;
– вхід у храм у МАСКАХ та з обов’язковою дезінфекцією РУК (засіб знаходиться у притворі);
– зберігаємо соціальну ДИСТАНЦІЮ півтора-два метри і повністю утримуємося від фізичних контактів один з одним;
– ікони вшановуємо не цілуванням, а ПОКЛОНОМ голови;
– сповідання відбувається за чином ЗАГАЛЬНОЇ Сповіді – без фізичного контакту зі священиком;
– Святе Причастя подається В РУКИ причасникам;
– у храмі проводиться регулярна САНІТАРНА ОБРОБКА поверхонь;
– продовжується ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ усіх богослужінь для тих, хто не може бути присутнім у храмі з будь-якої причини. ЗАПИСКИ на моління й наділі можна подавати в он-лайн режимі через ФейсБук сторінку настоятеля і храму;
– таїнства Хрещення і Вінчання проводяться ІНДИВІДУАЛЬНО (окремо від інших) з дотриманням усіх карантинних норм;
– відчуваєте будь-який недуг – залишайтеся вдома!

Також нагадую, що храм відчинений у вихідні і святкові дні з 10:00 до 17:00. А протягом цілого тижня поставити свічку, написати записки на молитву і залишити панахиду можна у вертепі обіч храму, який став капличкою з підсвічниками та іконами.

До зустрічі в місці де палає Любов і яке ближче до Неба!