ПРОВОДИ, РАДОНИЦЯ – Великоднє поминання померлих з відвідуванням кладовищ цьогоріч також буде особливим, адже через карантинні заходи Св. Синод ПЦУ постановив:
"Відвідання священнослужителями і мирянами кладовищ у поминальні дні після Великодня та звершення на них заупокійних молитов перенести на Троїцьку батьківську поминальну суботу (6 червня 2020р.)".

Та для кожної християнської родини у проводах є головним молитва за наших померлих, особливо в той час, коли ми найбільше перебуваємо в Пасхальній радості перемоги життя над смертю. Тож, помолімося після Великодня за всіх покійних у ті ж самі дні до яких ми звикли, але не над могилами, а одночасно вдома через пряму трансляцію з храму. І нехай Воскресіння Христове стане джерелом їхньої блаженної вічності!

Анонс двох поминальних богослужіннь з нашого храму:
1. У неділю Антипасхи, 26 квітня об 11:15 – Велика панахида. Пряма трансляція тут – https://youtu.be/p91gwJlpQSI
2. У вівторок на Радоницю, 28 квітня о 10:00 – Велика панахида. Пряма трансляція тут – https://youtu.be/BzfpyKocvRM

PS:  Хто має бажання замовити ІНДИВІДУАЛЬНУ панахиду з можливістю одночасної молитви і перегляду лише вашими рідними і друзями, де б вони у світі не жили – замовляйте/пишіть мені у приватному повідомленні. Визначаємо день і час і ви отримаєте приватне посилання на пряму трансляцію, яку зможете побачити лише ви і ті з ким ви поділитися.